• Karrier

A biztonságtechnika egy folyamatosan változó iparág, amely a legmodernebb technológiákra támaszkodik. A hardver közeli szoftveres megoldásokat felváltották a magas szintű programozási nyelvek. Nem idegen már a felhő alapú rendszer, a desktop alkalmazás helyett a webes munkaállomás.

A SEAWING KFT. olyan leendő munkatársak jelentkezését várja, akik jártasak a WEB alapú megoldások területén, fogékony a legújabb technológiák elsajátítására. Szoftvereink jelen vannak Magyarország legtöbb beléptető rendszerében, stadionjában, hotel és wellness központjában. Biztosan Te is találkoztál már valahol rendszerünkkel, légy részese csapatunknak!

 Cégünk az alábbi pozíciókra keres munkatársat:

Pozíció: WEBALKALMAZÁS FEJLESZTŐ (Referencia szám: SEAWING-009)

 Munkavégzés helye: Székesfehérvár

 Feladatok:

  • Komplex webalkalmazás fejlesztése beléptető és munkaidő nyilvántartó rendszerekhez
  • Tervezésben való részvétel
  • PC és Mobil eszközöket támogató programmodulok fejlesztése
  • Specifikáció, implementáció, hibakezelés

 A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves ASP .NET MVC tapasztalat
  • MS-SQL alapszintű ismerete
  • Ergonómiai érzék, kreativitás

 Ajánlatunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat végezhetsz
  • Modern környezetben, biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Tapasztalt és segítőkész kollégákkal dolgozhatsz

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hr@seawing.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a
 referenciaszámot.